Czy mogę samemu wypromować stronę na słowo kluczowe platformy towarowe

Rozmowy na dowolne tematy.
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy mogę samemu wypromować stronę na słowo kluczowe platformy towarowe

Postautor: marekwolski » 16 wrz 2016, 12:15

Witam. Od jakiegoś czasu zgłębiam wypowiedzi na forach związane z promocją stron w internecie. Najbardziej interesującą formą promocji jest wg mnie pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Przejrzałem związanych z tym tematem wiele poradników, mam już za sobą jedno szkolenie z pozycjonowania stron. Dlatego mam nadzieję, że jestem wstanie samemu podziałać coś w tym temacie. Mam zamiar wypromować swoją stronę na następujące słowo kluczowe: windy towarowe i tu chciałbym zadać dwa pytania. Czy warto stawiać dedykowane zaplecze dla takich fraz jak: dźwigi towarowe oraz czy dzienna ilość tworzonych linków wpływa na wzrost pozycji. Chodzi mi czy jeśli zbuduje dzisiaj sto odnośników a jutro 10 będzie to negatywnie wpływało na pozycjonowanie strony?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:58

Czy jestem w stanie samodzielnie wypromować stronę na słowo kluczowe windy towarowe

Postautor: adaswolski » 16 wrz 2016, 12:32

Dzień dobry. Jak mniemam, że troszkę liznołeś zagadnienia związanego z pozycjonowaniem strony internetowej w wyszukiwarce. Po pierwsze wybrana fraza: dźwigi towarowe nie zalicza się do najłatwiejszych i zaczynającemu pozycjonerowi będzie dość ciężko ją samodzielnie wypromować. Lecz oczywiście powinieneś próbować swoich sił. Problemem są rzecz jasna odnośniki, które musisz pozyskać i ich liczebność. Obecnie bez właściwych programów ciężko jest uskuteczniać pozycjonowanie. Odnośniki jesteś w stanie budować ręcznie, lecz musisz je podlinkować. W tym miejscu są potrzebne programy. Jak chodzi o budowanie zaplecza to jak najbardziej jest to dobry kierunek działań. Natomiast ilość budowanych odnośników nie powinna być za duża. Powinno się je pozyskiwać regularnie. Dzisiaj np: 15 linków, nazajutrz 15 linków, następnego dnia 10 odsyłaczy. Wtedy wygląda to w miarę naturalnie.

podobne tematy:


Wróć do „Pogaduchy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości