Czy opłaca się sprzedawać tego rodzaju meble w sklepie z meblami?

Rozmowy na dowolne tematy.
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy opłaca się sprzedawać tego rodzaju meble w sklepie z meblami?

Postautor: marekwolski » 21 cze 2016, 13:04

Dzień dobry. Otrzymałem ofertę na promocję i sprzedaż mebli tej fabryki meblowej z Niemiec: http://jfmfurniture.de/konferenzmobel . Meble są dobrej jakości i dobrze wyglądaj. Moją wątpliwość budzi sprawa, iż są porównywalne cenowo z polskimi producentami, którzy mają wieloletnią pozycję na rynku. Nie wiem, czy mało znana firma będzie się dobrze sprzedawała w naszym kraju. Jak zdecyduję się na współpracę to będę zmuszony do poświęcenia jakieś części salonu na ekspozycję tych mebli. Więc nie będę wstanie prezentować, aż tylu modeli dotychczasowych producentów. Co sądzicie o tych meblach. Czy osobiście kupilibyście je dla siebie?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:58

Czy warto sprzedawać tego rodzaju meble w sklepie z meblami?

Postautor: adaswolski » 21 cze 2016, 13:10

Witaj. Trudne pytanie zadałeś. Po pierwsze to ważny jest biznesplan. Czy jest opłacalna sprzedaż ich mebli dla twojej firmy? Jeżeli masz większy zysk na ich meblach to należy ten pomysł przemyśleć. Może będziesz wstanie dostać wyłączność na dane miasto. To także, jest spory plus. Nie będziesz miał konkurencji pośród pozostałych salonów. Mi przypadły do gustu meble podanej przez ciebie firmy. Np te: Obrazek meble są bardzo interesujące i sam bym je zakupił. Natomiast najistotniejsze są w tej branży warunki kooperacji z fabryką. Jaki będziesz miał okres płatności za meble, które otrzymasz na ekspozycję. Bez tego to można wróżyć z fusów. Jak chodzi o konkurencje z naszymi producentami to możesz się o to nie martwić. Klienci coraz rzadziej przywiązują uwagę do marki. Istotny jest wygląd a później cena zakupu.

podobne tematy:


Wróć do „Pogaduchy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości