W jaki sposób promować tego rodzaju działalność w Internecie?

Rozmowy na dowolne tematy.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:57

W jaki sposób promować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:05

Dzień dobry, jakiś czas temu zbudowałem stronę WWW, która zajmuje się turystyką medyczną w Polsce. Pomysł w mojej opinii dość oryginalny i na tego pokroju usługi wiem, że są chętne osoby. Ale mam spory kłopot z dotarciem do potencjalnych klientów. Link do strony to i strona wygląda okazale, lecz nie mam zapytań ofertowych. Co jestem w stanie z tym zrobić, aby pozyskać więcej klientów? Proszę o pomoc. Muszę jeszcze wspomnieć iż obserwowałem mały serwis skrzyń biegów we Wrocławiu w którym poznałem właściciela. Poprzez promocję strony w wyszukiwarkach internetowych znacznie zwiększyły mu się obroty. W tym przypadku było to kila słów kluczowych typu: serwis skrzyń biegów Wrocław lub naprawa skrzyń biegów. W moim przypadku chyba nie wystarczy parę słów kluczowych, które Lecz może na przykładzie tej firmy, która świadczy remonty skrzyń biegów Wrocław będzie łatwiej przelać na papier moje wątpliwości. Przykładowo jak decyduje się na wspomniane 4 frazy do pozycjonowania. Po jakim okresie zobaczę efekt w postaci pojawiania się strony WWW w Top 10 na frazę serwis skrzyń biegów Wrocław lub tą frazę naprawa skrzyń biegów Wrocław? Czy będzie to kilka tygodni, a może 2 lata? I właśnie czas jest tu kluczowy. W przypadku tej strony oferującej serwis skrzyń biegów we Wrocławiu sprawa była prostsza. Tu mamy stacjonarny serwis skrzyń biegów, który świadczy konkretną usługę: naprawę i remonty skrzyń biegów we Wrocławiu. Ja posiadam firmy z całej polski i nie posiadam lokalu firmowego. Postawienie reklamy na płocie więc nie wchodzi w grę. Jakieś pomysły co można zrobić? Rozmyślałem o marketingu szeptanym na forach. Ale tu również pojawił się duży problem, który polega na liczbie haseł. W moim przypadku jest ich ogrom. A w przypadku naprawa skrzyń biegów występuje ich naprawdę kilka. Jak widzicie, jak nie podchodzę to sprawy to za każdym razem schody. Choroba to okropna rzecz, tak samo jak wypadek. Natomiast najważniejszy jest rychły powrót do pełnej sprawności motorycznej. Z pomocą przyjedzie wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która posiada w swojej ofercie wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny. Nasuwa się za pewne pytanie u wielu z was - dlaczego nie kupić sprzętu rehabilitacyjnego? Po pierwsze to koszt. Kupno dobrej jakości sprzętu rehabilitacyjnego to wydatek od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Więc oczywistym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty na wynajem sprzętu rehabilitacyjnego - jest to wybór znacznie korzystniejszy cenowo. Dodatkowo po czasie wynajmu sprzętu - możemy go bez problemu zwrócić i nie martwić się jego odsprzedażą. Korzystając z wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego z pewnością oszczędzimy! Następny powód to fachowe doradztwo. Firmy oferujące wynajem sprzętu rehabilitacyjnego mają wykwalifikowanych pracowników, którzy służą profesjonalnym doradztwem. Kolejny powód to pomoc pracownika, który dostarcza wybrany sprzęt rehabilitacyjny. Osoba taka pomoże nam w wyjaśnieniu jego obsługi. Dzięki temu używanie wybranego modelu sprzętu rehabilitacyjnego będzie prostsze.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

W jaki sposób reklamować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:19

Witaj. Najważniejsze pytanie: w jaki sposób mogą ludzie trafić na twoją stronę? Przecież jej nigdzie nie ma. Więc tu masz problem. Jeżeli nie można jej wyszukać to przecież nikt o niej nie słyszał. Na początku zastanów się nad jej reklamą w Internecie. Jest parę sposobów promocji, którymi powinieneś się zainteresować. Jedną z nich jest pozycjonowanie witryny WWW w wyszukiwarce internetowej. Dzięki temu twoja strona internetowa znajdzie się na samej górze rezultatów na interesujące cię hasła. A to już przekłada się na większą liczbę odwiedzin strony i zapytania ofertowe. Inna forma reklamy to marketing szeptany na serwisach internetowych. W twoim przypadku będą to strony dla Polonii. Trzeba tam tworzyć posty i nakłaniać do tego typu usług. Jak sam widzisz, bez promocji nic nie osiągniesz.

podobne tematy:


Wróć do „Pogaduchy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość