W jaki sposób promować tego rodzaju działalność w Internecie?

Rozmowy na dowolne tematy.
adambyczek

W jaki sposób promować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:05

Dzień dobry, jakiś czas temu zbudowałem stronę WWW, która zajmuje się turystyką medyczną w Polsce. Pomysł w mojej opinii dość oryginalny i na tego pokroju usługi wiem, że są chętne osoby. Ale mam spory kłopot z dotarciem do potencjalnych klientów. Link do strony to: http://tour4cure.com/tannlege-i-polen - strona wygląda okazale, lecz nie mam zapytań ofertowych. Co jestem w stanie z tym zrobić, aby pozyskać więcej klientów? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

marekwolski

W jaki sposób reklamować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:19

Witaj. Najważniejsze pytanie: w jaki sposób mogą ludzie trafić na twoją stronę? Przecież jej nigdzie nie ma. Więc tu masz problem. Jeżeli nie można jej wyszukać to przecież nikt o niej nie słyszał. Na początku zastanów się nad jej reklamą w Internecie. Jest parę sposobów promocji, którymi powinieneś się zainteresować. Jedną z nich jest pozycjonowanie witryny WWW w wyszukiwarce internetowej. Dzięki temu twoja strona internetowa znajdzie się na samej górze rezultatów na interesujące cię hasła. A to już przekłada się na większą liczbę odwiedzin strony i zapytania ofertowe. Inna forma reklamy to marketing szeptany na serwisach internetowych. W twoim przypadku będą to strony dla Polonii. Trzeba tam tworzyć posty i nakłaniać do tego typu usług. Jak sam widzisz, bez promocji nic nie osiągniesz.