Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla ekipy dekarskiej?

Rozmowy na dowolne tematy.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:57

Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla ekipy dekarskiej?

Postautor: adambyczek » 31 maja 2016, 11:07

Witam, posiadam średniej wielkości firmę , która świadczy usługi dekarskie. Od dłuższego czasu w kraju jest kryzys budowlany i co za tym idzie jest o wiele mniej pracy dla takich firm jak nasza. W Polsce coraz mniej buduje się budynków mieszkalnych. Jeśli już jakaś osoba pyta się o usługę to zazwyczaj poszukuje najtańszego dekarza w okolicy. Konkurencja bardzo zaniżyła ceny. Teraz praca jest na granicy opłacalności. Tak, więc zacząłem się poważnie zastanawiać nad reklamą prowadzonej przez mnie firmy, ale nie wiem jaki rodzaj reklamy będzie najlepsza? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Która reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?

Postautor: alexsys76 » 31 maja 2016, 11:16

Dzień dobry. Prowadzony przez ciebie rodzaj działalności jest dość ciężki w reklamie. Drukowanie wizytówek nie ma żadnego sensu. Pozostaje ci internet: pozycjonowanie strony oraz promocja na tego typu portalach internetowych: https://biozamrazarki.pl/?p=275 . Pozostałe rodzaje reklamy będą mało skuteczne. Praktycznie darmowym sposobem jest wykonanie baneru reklamowego i stawianie go podczas prac na miejscu budowy. Zawsze jakiegoś klienta możesz na to złapać. Koszt praktycznie zerowy.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Która reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?

Postautor: tolek1980 » 31 maja 2016, 11:20

Cześć. Kolega zapomniał jeszcze o marketingu szeptanym i Adwordsach. Te dwie metody promocji świetnie się sprawdzają. Zwłaszcza marketing szeptany na portalach o zbliżonej tematyce

podobne tematy:


Wróć do „Pogaduchy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości